glasvezel converter  ethernet naar glasvezel 
 Klik op de foto voor een vergroting
 
       
   EX9543-MM  Series
 
          Type: EX9543-MM       Glasvezel naar Ethernet converter module
 

Specificaties / Speciale Functies:

  • De EX-9543 converter is een intelligent glasvezel systeem, een Link Fout signalering (LFS) en een Loopback Test (LBK) De EX-9543 biedt u de mogelijkheid tot het gemakkelijk overzien van de netwerk status en connectie diagnostics.
  • Het is ontworpen voor grote werkgroepen die een hogere snelheid en bandbreedte wensen. Hiermee converteert u van het ethernet netwerk naar het glasvezelnet en omgekeerd. Er zijn twee glasvezel converter type leverbaar, de G en de niet G versie. De G verzie is het snelst met 1000MBPS.

    De EX-95
    43 module gebruikt de voedingspanning van een exteren 330Vac adapter naar gelijkspanning. Er is een automatische MDI detectie setting. Deze functie is voor het simpel connecten van een werkstation, switch of een Hub. Dus de ICT'er behoeft zich niet meer bezig te houden met het type connectie tussen de RJ-45 poorten.
 

Deze Converter is voorzien van een RJ-45 port en glasvezel ST of SC of WDM poort. Wat het integreren in een  10/100Base-TX network of een 100Base-FX (fiber) network zeer gemakkelijk maakt.

Er zijn DIP switches voor manual half of full duplex mode configuratie op beide koper en glasvezel poorten. In de full duplex mode, heeft deze glasvezel converter de mogelijkheid om over 2 kilometers met multi-mode glasvezel te werken en tot 60 kilometers in single mode glasvezel.

ex9543 glasvezel converter naar Ethernet 
 

  Automatic MDI/MDI-X selectie via RJ-45 poort

  Link Fault Signalering (LFS)

  Store-and -forward met vol volbedrade snelheid

  Auto-negotiation, NWay support

  Half/Full duplex mode selectie


  Remote and local loopback Test via DIP switch

  Wanneer DIP switches ziijn gezet, zal het systeem automatisch reboten met de nieuwe configuratie zonder powering-off
    te schakelen.

  Forse afstanden tot 2km met multi mode glasvezel en 60km long-haul single mode Glas fiber

  Compatible met andere 10Base-T & 100Base-TX/FX devices

  LEDs voor een duidelijke device status

  Bruikbaar als stand-alone of in 19" 4/12-slot rackmount converter chassis of een enkel- slot mini chassis (met interne
    power supply)

  FCC Class A & CE approved

 
             
             
             
Download hier de handleiding van de EX-9543-MM           
             
Download hier de brochure van de EX-9543G-MM           
 
Bestelnummer: Omschrijving: Prijs Excl BTW
30-EX9543-MM Glasvezel naar Ethernet (10/100 MBPS)  converter module LFP - MM/2km, SC Euro 150,00
30-EX9543-SM Glasvezel naar Ethernet (10/100 MBPS)  converter module LFP - SM/20km, SC Euro 198,00
30-EX9543-SM4 Glasvezel naar Ethernet (10/100 MBPS)  converter module LFP - SM/40km, SC Euro 250,00
     
     
30-EX9543-MM5 Glasvezel naar Ethernet (10/100 MBPS)  converter module + 5m Glasvezel Euro 185,00
30-EX9543-MM25 Glasvezel naar Ethernet (10/100 MBPS)  converter module + 25M glasvezel Euro 204,00
30-EX9543-xxxxxx Glasvezel naar Ethernet (10/100 MBPS)  converter module  + tot 60KM glasvezel kabel Euro BEL,00
     
30-EX9543G-MM Glasvezel naar Ethernet (10/100/1000 MBPS)   converter module MM/550M, SC Euro 382,00
30-EX9543G-SM Glasvezel naar Ethernet (10/100/1000 MBPS)   converter module SM/10Km, SC Euro 545,00
 
     
     
PRIJSLIJST IN EURO EN EXCLUSIEF BTW EN VERZENDKOSTEN  

GSM ANTENNE

ANTENNE KABEL ANTENNE BLIKSEM BEVEILIGER www.adereindhuls.nl BESTELLEN HOME

E-Mail voor vragen aan DDS.
(C) 2013 DDS Electronics Europe B.V.  Alle rechten voorbehouden.   ( WIJZIGINGEN IN PRIJS EN MODEL, EVENALS TEKST FOUTEN VOORBEHOUDEN )